+420 608 183 352 info@hannahb-corsetry.cz

Svatební šaty Sourd

Velmi neobvyklé svatební šaty pro odvážnou nevěstu v černo-fialové barvě.
Střihově jsou šaty stylizovány do 50. let. Nevěsta může své šaty nadále nosit jako společenské a plesové a nemusí je tak po svatbě uzavřít do skříně. Pod šaty se nachází underbust korzet jak jinak než v černé barvě. Pas krásně zvýrazňuje široká stuha purpurové barvy. Ve stejné barvě je vyhotoveno také lemování kolové sukně a propracovaného tvaru výstřihu. Šaty mají rukávek po loket. Spodnička pod šaty není z mé dílny.
Kromě šatů jsem ušila také vestičku pro ženicha z purpurového brokátu, lila šatičky pro malou družičku, fascinátor se závojem pro nevěstu a polštářek pod prstýnky také z brokátu. Uvedená cena je za celý tento komplet včetně šatů a korzetu.

“Díky Hance jsem se cítila ve svatební den opravdu jedinečně! Během výroby šatů skvěle poradí, co se týče materiálu i střihu na každou postavu. V šatech jsem byla až do ráda a i s korzetem byly maximálně pohodlné a originální. Šaty krásně dokreslil i klobouček, který vyráběla Hanka. Také manželovi úžasně zpracovala vestičku a nejmenší družičce šaty. Můžu jenom doporučit nejen na svatby. Určitě to nebyl poslední kousek, který jsem si nechala u Hanky šít!”

Materiál: matný satén
Cena: 12.000,- Kč