+420 608 183 352 info@hannahb-corsetry.cz

Svatební šaty Pré

Obsáhlý komplet svatebních šatů v retro duchu.
Šaty se skládají z overbust korzetu s ramínky, krátké kolové sukně, tylové spodničky, peleríny a také vestičky pro ženicha. Šaty jsou barevně v čistě bílém provedení doplněné fialkovou barvou. Ta je zastoupena tylovou spodničkou a také šněrovadlem korzetu. Korzet je ozdoben krajkovou aplikací vytrácející se směrem do ramínek. Aplikaci jsem ručně vystříhala z krajkoviny, její tvar mírně upravila a následně na korzet ručně našila. Korzet má v přední části V výstřih napojující se na ramínka, v zadní části je výstřih hlubší obloučkový, což působí netradičním efektem.
Vestička pro ženicha je ušita z hnědého směsového vlněného plátna, s drobnými dřevěnými knoflíčky v krémové barvě. Na vestičce nechybí ani kapsička v horní části pro vložení kapesníčku. Cena uvedena za celý komplet včetně vestičky.

Vůbec nelituji toho, že jsem za Hankou musela jezdit z Prahy, protože šaty, které mi na svatbu ušila, byly jako druhá kůže. Měla jsem z korzetu strach, že mi nebude pohodlný, ale nakonec jsem v něm vydržela celý den a vůbec jsem o něm nevěděla. Šikovná sympatická švadlena, která vám ušije šaty, dle vašich představ a poradí i se střihem. A pozor – šije i pro pány, ženichova vestička byla super!

Materiál: čistě bílý matný satén
Cena: 13.400,- Kč