+420 608 183 352 info@hannahb-corsetry.cz

Svatební šaty Scarlett

Netradiční purpurové svatební šaty inspirované Ditou von Teese a jejími svatebními šaty od Vivienne Westwood. Šité na míru dle přání zákaznice, návrh autorský od HannahB.
Svatební šaty jsou tvořeny halenkou, korzetem a velkou sukní, kterou drží objemná kruhová spodnička. Na tyto svatební šaty byl použit pouze čistě hedvábný dupion s luxusními černými odlesky.
Ačkoliv je halenka téměř zcela zakryta korzetem, její výrazná spadlá ramínka tvarovaná do véčkového výstřihu, jsou nepřehlédnutelná. Zapínání je vytvořeno na drobné fialové knoflíčky.
Korzet má extrémní stažení. Tužen je speciálními plátny a kombinací spirálových a plátových ocelových kostic. Zapíná se na černé korzetové háky, které jsou kryté látkou a také černými knoflíky. Stávají se tak téměř neviditelné. Černé jsou také průchodky. Jako šněrovadlo byla použita saténová stuha v barvě látky. Pod šněrováním je tužená odnímatelná destička tvarovaná dle okrajů korzetu. Tvar okrajů nejlépe vynikne spolu se sukní, kde se krásně zvýrazní přední ostrá špička.
Sukně je bohatě řasená, jelikož je tvořena takřka sedmi metry látky, vzadu se prodlužuje do mírné vlečky. Zadní část zdobí velká mašle. Spodnička pod sukní není z mé dílny.
Protože nevěsta musí být dokonale sladěná, vytvořila jsem k šatům také sadů doplňků skládající se z kloboučku (tzv. fascinátoru), a podvazku. Všechny tyto doplňky spojuje motiv, vyskytující se ve velkém i na sukni – mašle. Také boty jsem doplnila mašlí ze stejné látky jako zbytek šatů.
A samozřejmě ladit musí i ženich, pro něj jsem ušila kravatu a ladící kapesníček ze stejné látky jako šaty.

Materiál: hedvábný dupion
Cena: 15.000,- Kč