+420 608 183 352 info@hannahb-corsetry.cz

Svatební šaty Parsemé

Luxusní svatební šaty pro náročnou nevěstu s velkým podílem ruční práce. Šité na míru dle přání zákaznice.
Takřka celé svatební šaty jsou ušity z hedvábí – svrchní hedvábný taft doplňuje jemná sukně z hedvábného tylu, která je podložena vrstvou hedvábné organzy. Pouze podšívka je z čisté viskozy, tělový tyl na němž jsou našity aplikace je polyesterový. Barva šatů je sladěna do ivory.
Střih šatů je vypasovaný na tělo, od půlky stehen se uvolňuje do jemné tylové sukně. Na tuto sukni bylo spotřebováno více než 13m tylu. Zajímavý efekt tvoří také netradičně tvarovaný výstřih. Nejefektnějším prvkem celých šatů je však celoplošné pošití krajkovými aplikacemi. Aplikace jsou pošity drobnými korálky a nádherně se tak ve světle třpytí. V tomto směru přiložila ruku k dílu na přání také sama nevěsta, která aplikace z krajkoviny vystříhala. Všechny aplikace byly ručně naskládány do nových tvarů, navíc doplněny jemnější krajkou na několika místech, a tato nová skladba byla ručně našita. Aplikace se táhnou jako popínající rostliny po celé horní polovině šatů a obepínají také ruce. Rukávy jsou zakončeny výraznou bordurou z původní krajkoviny. Díky použití speciálního tylu, který je takřka neviditelný, vyvolávají šaty efekt skutečně se pnoucí vegetace.
Svatební šaty se zapínají na zip, tylová horní část na drobné knoflíčky, které byly ručně potaženy použitým taftem. Jeden knoflíček se nachází také na zápěstí, aby bylo možné rukávy obléknout.

Materiál: hedvábný taft, hedvábný tyl, hedvábná organza, viskozová podšívka, polyesterový tělový tyl
Cena: 25.500,- Kč