+420 608 183 352 info@hannahb-corsetry.cz

Kuchyňské zástěry

Nádherné kuchyňské zástěrky do pasu v retro duchu. Pásek je v přední části elegantně zvýšen, “sukně” je řasená a vytváří tak krásný objem. Nechybí ani dvě praktické kapsičky na všechny nezbytnosti. Díky tomu, že zástěra končí v pase je pro ty, které se neobejdou bez utěrky po ruce, velmi snadné zastrčit si utěrku prakticky za pásek zástěrky. Zástěry jsou šité ze 100% bavlny, pokud jsou zdobeny krajkou je i tato bavlněná aby tak bylo možné je prát na vyšší stupeň v případě silného znečistění.
Všechny zástěry jsou prodejné, připravené ihned k odeslání. Kolekce obsahuje 3 zástěry, jejich velikost je univerzální.
Amelia
Něžná zástěrka ve světlých tónech šitá z lila bavlněného saténu (má tudíž mírný lesk) doplněná bílým plátnem s noviným potiskem. Spodní část zdobí paličkovaná bílá kraječka.
Beth
Pro milovnice tmavých barev jsem zařadila do kolekce také tento tmavý model. Základem je plátno petrolejové barvy s černým puntíkem (látka má mírný lesk) doplněné jednoduše jednobarevným černým plátnem.
Clarissa
Základem této zástěrky je černo-bílé proužkované plátno. Doplňkovou látkou je krásné plátno v béžových tónech s motivem etiket od vína. Spodní část sukně zdobí béžová kraječka.

Materiál: bavlněné plátno
Cena: 600,- Kč