+420 608 183 352 info@hannahb-corsetry.cz

Oděvy

HannahB vám vytvoří také oděvy na míru. Nechte si ušít luxusní svatební šaty, společenské šaty pro jedinečnou příležitost, kabát jaký nemá nikdo jiný, nebo originální ručně vytvořené spodní prádlo. HannahB je tu pro vás a dokáže zrealizovat vaše představy ve všech oblastech módy.

“Kdybych nebydlela tak daleko, měla by mě kvůli každému kousku na zkoušku minimálně dvakrát. Ona je ale úžasná a i na dálku je schopná vykouzlit nemožné. Věnuje mi svůj čas, společně vybíráme materiály, tvoříme návrhy, domlouváme se na střihu… A je to super. Tohle totiž při pořizování konfekčního oblečení nezažijete.” Vanda Jenčková

Doplňky

V nabídce HannahB naleznete také netradiční doplňky, které ještě více podtrhnou vaši individualitu.

Halenky

Bez halenky se žena neobejde dnes, stejně jako před sto lety. Abyste se cítila skvěle v práci i ve společnosti, nechte si své halenky ušít na míru.

Kabáty a vesty

Kabáty jaké nikde jinde nenajdete jsou ty, které si necháte navrhnout a ušít na míru.

Mikiny

Mikiny se staly součástí našeho běžného života a s příchodem chladnějších dní se bez nich prakticky neobejdeme. Originální mikiny jaké nikdo nemá najdete v nabídce HannahB.

Peleríny a pláště

Netradičním, avšak praktickým kouskem oděvu který vás krásně zahřeje jsou peleríny a pláště.

Prádlo

Spodní prádlo nemusíte kupovat. Můžete si ho nechat ušít a podtrhnout tak svou jedinečnost i v posledním detailu.

Šaty

Šaty, nedílná součást šatníku každé ženy. I kdybychom je nenosily, musíme je mít. Každá z vás může být okouzlující s šaty padnoucími na míru díky perfektnímu střihu.

Sukně

Sukně lehká jako pírko, dokonale kopírující vaše křivky či bláznivá. Zkrátka taková, jako ji chcete mít. Dle vašich přání a samozřejmě, na míru.

Svatební šaty

Svatební šaty z mé dílny jsou vždy originálem. Od návrhu po poslední knoflíček, vše je pečlivě vybráno a vytvořeno pro každou mou nevěstu.