+420 608 183 352 info@hannahb-corsetry.cz
076

O značce

HannahB je českou značkou originálních, netradičních a ručně šitých dámských korzetů, svatebních šatů, společenských šatů, spodního prádla a dalších oděvů.

Jmenuji se Hana Rosenbergová a každý kousek oděvu pro vás osobně navrhuji, rýsuji jeho střih a šiji každý jeho detail. Mé práce vznikají v malé dílně v malebném prostředí Bílých Karpat, v kraji Žítkovských bohyní.

Šití oděvů, především tedy korzetů a svatebních šatů pod značkou HannahB, se věnuji od roku 2008. Oděvní školu vystudovanou nemám, přesto jsem neustále pod dohledem „vynikajících učitelů“ – jedním z nich je snaha učit se novým věcem a tím druhým touha být stále lepší. Každý ušitý kousek oděvu mě posunuje dál. Proto jsou výsledkem mé práce korzety, které jsou pevné, odolné, pohodlné a ohleduplné ke zdraví dívek i žen. Korzety HannahB poznáte ihned – mým rukopisem je dvojité prošívání každého švu, všité logo a korzet, který přesně sedne na vaši postavu.

Šití svatebních šatů mne provází od roku 2013. Za tu dobu jsem poznala spousty nevěst, které mi dovolily vytvořit si určitý rukopis. Mým heslem je však variabilita, a tak ráda přijímám i objednávky, které se vymykají mému obvyklému stylu a dávají mi možnost poznat nové obzory. Každá nevěsta je pro mne jedinečná osobnost a i šaty pro ni musí být jedinečné.