+420 608 183 352 info@hannahb-corsetry.cz
076

O značce

HannahB je českou značkou originálních, netradičních a ručně šitých dámských korzetů, svatebních šatů, halenek, kabátů a spodního prádla. Jmenuji se Hana Rosenbergová a každý kousek oděvu pro vás osobně navrhuji, rýsuji i šiji. Díky precizní krejčovské práci, smyslu pro detail, kvalitnímu materiálu, kreativitě a umění vnímání vašeho přání dávám oděvům HannahB jiný rozměr.

S HannahB oblékáte jedinečnost.

Šití oděvů, především tedy korzetům a svatebním šatům pod značkou HannahB, se věnuji od roku 2008. Oděvní školu vystudovanou nemám, přesto jsem neustále pod dohledem „vynikajících učitelů“ – jedním z nich je snaha učit se novým věcem a tím druhým touha být stále lepší. Každý ušitý korzet mě posunuje dál. Proto jsou výsledkem mé práce korzety, které jsou pevné, odolné, pohodlné a ohleduplné ke zdraví dívek i žen. Korzety HannahB poznáte ihned – mým rukopisem je dvojité prošívání každého švu, vtisknuté razítko s logem a korzet, který přesně sedne na vaši postavu. Proto mohu otevřeně říct, že tvář značky HannahB dělají spíše korzety a má práce než můj obličej.

Mezi mé oblíbené a inspirující styly patří gothic, punk, móda viktoriánského období a 40–50. let 20. století. Z materiálů vedou krajky a hedvábí. Líbí se mi i látky z bambusových a viskózových vláken. Ráda pracuji s kvalitními materiály. A jsem ráda, když také zákaznice dokáže kvalitu látky ocenit.