+420 608 183 352 info@hannahb-corsetry.cz

Korzet Cherry

Nádherně vínový overbust korzet šitý na míru s krémovými detaily, který bude sloužit především jako luxusní spodní prádlo.
Korzet svým vzhledem připomíná viktoriánské spodní korzety, je však tvořen klasicky moderním způsobem. Vínový hedvábný taft, který byl použit jako svrchní látka, má luxusní černé odlesky. K vínové barvě nádherně kontrastuje tmavší krémová zahraniční krajka vintage vzhledu. Krajka je v horní části přišita strojově, ve spodní ručně. Ke krajce jsou sladěny také výšivky u kostic v přední části, jsou vytvořeny tak, aby připomínaly kytičky. Šikmý proužek byl ručně vytvořen z taftu. Krémové je také bavlněné šněrovadlo, kterým se korzet šněruje v přední části. Použity byly červené průchodky zabudované v pevné ocelové kostici.
Korzet je šit jako extrémně stahovací, tuží jej kombinace spirálových a plátových ocelových kostic, které jsou v oblasti boků a středu zad zdvojené. Pas navíc zpevňuje všitá stuha. Ke korzetu patří také sada luxusních podvazků. Jsou potaženy taftem, velvety kryje vínová stuha.
Spodní okraj je prodloužen na boky, horní střižen do srdíčkového výstřihu se zvýšením na zádech.

Materiál: hedvábný taft
Cena: 5.300,- Kč