+420 608 183 352 info@hannahb-corsetry.cz

Reference

HannahBfashion… to není jen značka, ale především záruka kvality a originality. Každý kousek, který Hanka vytváří, je jejím podpisem, dá do něho kousek sebe, čímž umožní jeho majitelce cítit se výjimečně. A skutečně takovou být, protože ne každý má odvahu to risknout a svěřit se od návrhu až po balík v ruce jednomu člověku. V tomto případě to ovšem rozhodně stojí za to, protože právě odvaha odhalit svou vnitřní krásu, kreativita a touha po nevšednosti z jejích zákaznic činí výjimečné bytosti. A Hanka sama není také jen tak nějaký člověk. Je zkušená, šikovná, ráda se učí a do toho, co dělá, dává všechno.
Když nevím, co bych chtěla, tak je nejen ochotná do nekonečna navrhnovat možnosti, ze kterých si vždy vyberu, ale také má trpělivost na moje větší či menší změny na poslední chvíli, vymlouvá mi nápady, které nejsou vhodné nebo jdou úplně mimo mísu, a v neposlední řadě má úžasnou trpělivost mě uhánět, abych jí dodala potřebné míry, poslala materiály, které jsem sama koupila atd.
Sama mám od Hanky několik korzetů (Vanda, Cherry with Cream a Loreenah), k nimž zanedlouho přibude další, bloomerky, historické spodní prádlo, podvazkové pásy, sukni, mikinu a mou velkou chloubu – stříbrný kabátek. Abych pravdu řekla, už se těším na další nové kousky.
Co je důležité pro mě jako zákaznici? Především to, kolik času je Hanka schopná a ochotná věnovat jedinému kousku a do detailu ho promyslet. Jsem ráda, že si ty informace sama zaznamenává, protože kolikrát zapomenu, na čem všem jsme se domluvily. Kdybych nebydlela tak daleko, měla by mě kvůli každému kousku na zkoušku minimálně dvakrát. Ona je ale úžasná a i na dálku je schopná vykouzlit nemožné. Věnuje mi svůj čas, společně vybíráme materiály, tvoříme návrhy, domlouváme se na střihu… A je to super. Tohle totiž při pořizování konfekčního oblečení nezažijete.
Na závěr bych dala pár rad tomu, kdo ještě váhá… Nebojte se Hance napsat a svěřit jí toho pokud možno co nejvíc, aby nemusela hned ze začátku tápat. Je milá, vstřícná a rozhodně nemá problémy s nápady. Je ochotná vám vyhovět v různých požadavcích, doporučí vám materiály i střihy a vše, co je třeba, objedná k sobě domů, takže nemáte starosti s přeposíláním. Když ji požádáte, aby vám neposílala fotky, tak můžete mít překvapení, až vám přijde balík domů (nebo při zveřejnění fotek na jejích stránkách). Stejně tak se nebojte dát jí jen hrubý obrys, budete příjemně překvapení, co dokáže vymyslet. Aby taky ne, když už toho má tolik za sebou. A já jí přeji, aby ji ještě mnohem víc čekalo.

Vanda Jenčková

Moje rozhodování zda a jakou švadlenu si vybrat nebylo těžké. Sama jsem šít neuměla, natož korzet, a práce Hannah se mi líbila, měla i příznivé ceny. Tedy jsem jí napsala, domluvila se s ní, a i přes moje zmatkování ohledně platby byla Hannah vždy milá a ochotná s čímkoliv poradit, pomoci (výběr krajky např.). Korzet sedí velmi dobře, vypadá přesně dle mých představ (jednoduchý, elegantní), a až se konečně rozhodnu jak by měl vypadat můj další korzet, nebudu už váhat na koho se s tím obrátit :)

Pro slečnu jsem šila korzet Noriko

Když jsem si vybírala švadlenu, prošla jsem na internetu mnoho různých. Podle fotek prací se mi Hannah zdála jako jedna z nejlepších a k tomu měla velmi dobré ceny, takže volba padla na ni. Domluva byla skvělá, korzet je přesně takový, jaký jsem chtěla, perfektně sedí. Až si našetřím na další korzet, tak jí ho zase svěřím :)

Barbora Štefková (korzet Crystal)

Od Hannah mám zatím dva korzety. Když jsem se před nějakou dobou rozhodla, že bych si mohla pořídit korzet, byla pro mě rozhodující především cena. Netušila jsem, jaké to bude být sešněrovaná, zda mi bude vůbec slušet a podobně. Hannah tehdy s korzety víceméně začínala (pokud si dobře vzpomínám, byl to první vysoký korzet, který šila), cena byla tedy příznivá a s výsledkem jsem byla velmi spokojena. Druhý korzet, který jsme později společně vymyslely, je pak naprostá perlička a bezmezně jsem se do něj zamilovala!  Mezi šitím těchto dvou korzetů uběhlo několik let a je vidět (stejně tak podle fotek ostatních korzetů), že je Hannah lepší a lepší. Jelikož ji znám osobně, nemusí být hodnocení jejího přístupu ke mně úplně objektivní. Na druhou stranu ale tak trochu vidím do zákulisí, takže je mi známo, kolik úsilí věnuje shánění materiálu (většinou v zahraničí), kolik práce dá vytvořit návrh pro zákaznici, která má jen velmi hrubou představu, a podobně, což je snad ještě důležitější než trpělivost a vstřícnost. Oceňuju také to, že se nesnaží být originální na úkor poctivého šití, jak často vidíme u mladých českých návrhářek či švadlenek. Hannah tedy rozhodně doporučuji všem začínajícím i pokročilým nositelkám korzetů.

Pro slečnu jsem šila korzety Samantha, Nymfadora a Lorelei

Začala jsem zjištěním, že dva konfekční korzety, co jsem si koupila, jsou k ničemu, a že chci lepší. No a Hanka byla první, koho jsem našla, a svým nadšením do práce a vysvětlování a plánování si mě získala :) Sešly jsme se osobně, abychom probraly co a jak, a výsledek byl perfektní. Mám doma dva její korzety a už se těším na další v září. Nejlepší je, že pro ni tvorba korzetu neznamená přijmout objednávku, ušít a “dejte mi pokoj”, ale uvede nováčka do problematiky, pomůže vymyslet konkrétní model, vytvoří ho, předá a zajímá se, jak to vlastně dopadlo a jestli je všechno ok. Je to profík se vším všudy! Díky! :)

Anežka Koublová (korzety Anežka, Ninazu, Etiquette, Dotty)